Fyzická ostraha majetku a osob

Přestože zabezpečovací a kamerové systémy zaznamenaly v posledních letech výrazný posun, existuje stále mnoho bezpečnostních oblastí, kde je fyzická ostraha nenahraditelná. Právě v kombinaci s vhodně zvoleným technickým zabezpečením je dnes fyzická ostraha nejkomplexnějším a nejefektivnějším druhem ostrahy, který lze poskytnout.

 

Desítky let zkušeností
Osobní přístup
Moderní technologie
Nejvyšší kvalita

Naše společnost se na fyzickou ostrahu specializuje již více než dvacet let. Během této doby jsme získali nepřeberné množství zkušeností, z kterých dnes naši klienti profitují. Základem je důkladné seznámení se s objektem a provozním režimem konkrétního klienta. Jelikož každý objekt má svá specifika, naše společnost klade velký důraz na individuální přístup. Následně jsou vyhodnocena bezpečnostní rizika a zpracován plán ostrahy „na míru“. Ten obsahuje závazný rozsah a podrobný popis výkonu služby pro naše zaměstnance.

 

 

Ostraha staveb

Naše společnost má divizi, která se jako jedna z prvních začala specializovat na ostrahu staveb. Investovali jsme značné prostředky do vývoje podpůrných přístupových, zabezpečovacích a kamerových systémů a díky tomu se stali špičkou v oboru. Dnes našich služeb dlouhodobě využívá většina velkých, ale i regionálních stavebních společností, které oceňují hlavně naše zkušenosti a flexibilitu, která je na stavbách nezbytná.

 

 

Kontaktujte nás