Profesionální kamerové systémy

 Soustředíme se na ucelený návrh, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kamerových systémů předních světových výrobců.

 

Bezpečnostní kamery, IP kamery, kamerové systémy CCTV

Díky silnému zázemí dodavatelů a zkušenému týmu techniků jsme schopni navrhnout nejefektivnější řešení pro zákazníka a flexibilně vyhovět všem požadavkům.

Každý od nás dostane maximálně profesionální přístup, ať se jedná o byt, rodinný dům, kancelář nebo velké průmyslové areály s desítkami kamer.

Neváhejte nás požádat o nezávaznou cenovou nabídku na kamerový systém, kterou Vám rádi vypracujeme zdarma včetně nezbytné konzultace.

 

Nejmodernější technologie

Díky technickému vývoji posledních let dnes digitální IP kamery nabízí dříve nevídané možnosti. Namátkou: automatické čtení a rozpoznávání RZ vozidel, sledování a ovládání celého kamerového systému přes mobilní telefon nebo internet a to včetně záznamu, automatické rozpoznávání pohybu, dálkový dohled, noční vidění, automatické natáčení, bezdrátový přenos a mnoho dalších. To vše za ceny dostupnější než kdykoli předtím.

 

Integrace kamerových systémů

 

Jelikož jsme komplexní agentura, tak dokážeme začlenit kamerový systém do koncepce ostrahy tak, aby ideálně navazoval na další prvky ochrany majetku, zejména na fyzickou ostrahu a další slaboproudé systémy. Bude nám ctí rozšířit naší současnou spolupráci nebo se stát partnerem Vašich současných dodavatelů a společně Vám zajistit nejvyšší možnou ochranu.

 

 

Pronájem kamerového systému

Stále více zákazníků využívá možnost pronájmu kamerového systému. Tato varianta nabízí dvě nesporné výhody. Jednak není třeba velké jednorázové investice a zároveň má zákazník po celou dobu nájmu zajištěn kompletní servis, který je již zahrnut v ceně. Nečekají ho žádné nečekané výdaje po dobu mnoha let aneb ani koruna navíc proti kalkulaci. Bonusem je možnost následného odkupu nebo zvýhodněné ceny v rámci využívání dalších služeb jako je fyzická ostraha nebo úklid.

Kontaktujte nás