Úklidové služby

Jsme bezpečnostní agentura s bohatou nabídkou poskytovaných služeb, kromě fyzické ostrahy, integrace kamerového systému a instalace zabezpečovacího systému, dokážeme dle požadavků zákazníka začlenit do nabídky i pestrou škálu úklidových služeb, které lze využít i pro náhradní plnění.

 

 Komplexní přístup

Při poskytování komplexní úklidové služby je pro nás prioritou spokojenost zákazníka, která je dána individuálním a profesionálním přístupem ke klientovi s garancí nejvyšší kvality úklidové služby.

 

Vysoké standardy

Naše společnost ctí požadavky zákazníka a snaží se mu vyjít maximálně vstříc. Realizujeme úklidové služby vnitřních i venkovních prostor, malých i velkých objektů, pravidelný i jednorázový úklidový servis. Komplexní úklidové služby soukromých, komerčních a administrativních objektů, ale i výrobních a technologický hal. Využíváme kvalitní a ekologicky šetrné čisticí prostředky, moderní úklidové pomůcky a vyspělé strojové technologie od renomovaných světových výrobců.

 

Profesionální přístup úklidové služby 

Úklidové služby realizujeme na vysoké úrovni a kvalitně. Pro dodržení dohodnutých standardů a maximální spokojenosti klienta, máme zavedené vnitřní kontroly úklidových služeb a prací našimi vedoucími pracovníky. Nedílnou součástí a také vizitkou každé společnosti jsou její zaměstnanci, proto dbáme na soustavnou rekvalifikaci našich pracovníků v podobě pravidelných školení a certifikací. U našich zaměstnanců garantujeme profesionalitu, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, slušné vystupování a trestní bezúhonnost.

 

Specializované úklidové služby

Neváhejte nás kontaktovat pro zajištění úklidových služeb nebo náhradního plnění. Po domluvě s klientem zajistíme:

  • generální úklid po malování, rekonstrukci a před kolaudaci
  • výškové čištění a úklid nepřístupných míst pomocí horolezecké techniky
  • čištění a mytí fasád, mytí oken
  • mytí vertikálních a horizontálních žaluzií
  • očištění pevných ploch polymerními vosky

Kontaktujte nás